Yeni Smite güncellemesi yayınlandı!

Kendine has MOBA tarzıyla sevilen bir oyun olmayı başaran Smite’a gelen güncelleme ile hoş yenilikler oyuna getirildi. Güncelleme ile beraber yeni kostümler, ses paketleri ve yeni antrenman haritası en çok dikkat çeken yenilikleri oluşturuyor.

Yapımcıların yaptıkları açıklamalara göre yeni antrenman haritası özellikle yeni oyuncuların oyuna kolayca alışmalarını ve oyun tecrübelerinin gelişmesini sağlayacak. Bu arada antrenman modunda farklı oyun modlarına da alışmak kolay olacak. Joust olarak adlandırılan antrenman modu, Arena modunun 3v3 maçları olarak göze çarpıyor. Bu arada diğer bir antrenman haritası olan Jungle’da güncellendi. Daha iyi görsel detaylara sahip olan Jungle’da oyuncular bundan böyle haritanın herhangi bir noktasında eşya satın alabilecekler ve yeteneklerini sıfırlayabilecekler.

Bua rada oyuna eklenen son tanrı Khepri ise bir destek karakteri olmasına rağmen gereğinden fazla güçlü olduğu gerekçesiyle güncelleme ile beraber nerf yedi.

maxresdefault

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL’dan doğru cevap veren 25 kişiye World of Warcraft: Battle For Azeroth Beta kodu! https://t.co/o5KVjKWKQp https://t.co/WbAOVoFqTB
Seni gördük Selçuk! :) https://t.co/oW522ncMtC

Flickr