Orcs Must Die! Unchained için yeni kahraman: Bionka

Orcs Must Die! Unchained yeni kahramanı Kraliçe Bionka’ya merhaba diyor. Ayrıca, güncelleme beraberinde iki yeni harita, bir lonca ve değerlendirme sistemi getiriyor

1.3 güncellemesiyle geliştirici Robot Entertainment, ekip aksiyonu kule savunma oyunu Orcs Must Die! Unchained’e çok sayıda yeni özellik ekliyor. Güçlü ama biraz hantal Ork Kraliçesi Bionka oyuna dahil oluyor ve cellatları koruması altına alıyor. Serinin önceki bölümlerinin hayranları, klasik hayatta kal muharebe alanı “Lavabolar’ın” geri dönüşü ve yeni harita “Taht Odası” için heyecanlanabilir. 5 yıldızlı bir değerlendirme sistemi, başarılı geçen hayatta kal savaşlarından sonra yüksek skoru teşvik ederken, aynı düşünceye sahip oyuncular loncalar kurarak birlikte Ork avına çıkıyorlar.

Cellat sevgisi
Oğlu Bloodspike’ten farklı olarak Bionka cellatlarının acılarından fayda sağlamıyor, tam tersine yardımcılarını korumak için kendini feda ediyor. “Şarkı söyleyip yürüyor” yeteneğiyle cellatların belli bir alanda aldığı hasar azalıyor ancak yardımcılardan birinin ölmesiyle hasar Bionka’ya da aktarılıyor. Ork Kraliçesi’nin etrafında ne kadar celladı varsa, hayat puanlarını da o kadar hızlı yenileniyor.

Yeni lonca özelliği de çok sosyal: Oyuncular artık ortak oyun hedefleri için loncalar kurabiliyor. Lonca sıralamasında puan toplayıp ve her sezon sonunda bu puanlarla çok özel ödüller kazanıyorlar.

SpitfireGame 2016-07-04 13-55-41-78

1.3 güncellemesinin en önemli özellikleri:
+ Yeni kahraman: Ork Kraliçesi Bionka
+ Lonca özelliği
+ “Lavabolar” ve “Taht Odası” adında iki yeni harita
+ Hayatta kal modunda 5 yıldızlı değerlendirme sistemi

Tüm yenilikleri her zamanki gibi yama notlarında bulabilirsiniz: http://tr.omd.gameforge.com/revolution.html

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr