EA’nın sunduğu aylık ücret sistemli Origin Access programına üç yeni oyun eklendi. Sisteme eklenen yeni oyunlar: Furi, Aragami ve The Saboteur.

Gizlilik üstüne kurulu olan Aragami 4 Ekim 2016 tarihinde piyasaya çıkmış ve oldukça beğenilmişti. 3 Aralık 2009 tarihinde çıkan Pandemic Studios yapımı 2.Dünya Savaşı temalı The Saboteur beğenilmiş ama istenilen etkiyi yaratamamıştı. Bunun yanında geçtiğimiz haftalarda incelediğimiz Furi ‘nin oldukça dikkat çeken bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.

Yayınlanan üç yeni oyunun yanında EA yaptığı duyuruyla birlikte 24 Şubat 2017 tarihinde Madden NFL 17’nin de ekleneceğini belirtti.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @guvencat: BUG Jr hocamız Arda Çevik, Master BUG teziyle bu ayki @leveltr 'nin konuğu! Tebrikler Arda bir kez daha! Teşekkürler @Ertugru
GameX 2017 Fuarını geziyoruz! Canlı! https://t.co/aoO6N8qEjR https://t.co/Y5aUOUByTR

Flickr