Overwatch için muhteşem cosplay

Şubat ayındaki Gaming Istanbul’un da konukları arasında yer alan Jannet Vinogradova’nın Widowmaker cosplay’i muhteşem gözüküyor.

Blizzard’ın MOBA FPS türüne giriş yaptığı yeni oyunu Overwatch geçtiğimiz hafta piyasaya çıktı ve kısa sürede hem satış rakamlarında, hem de Twitch yayınlarında zirveyi sıkıştırmaya başladı.

Eh oyunun yapımcısı Blizzard, oyunun karakterleri de her biri birbirinden nev-i şahsına münhasır tipler olunca cosplayer’ların dikkatini çekmemesi de beklenemezdi.

Nihayetinde oyunun en popüler karakteri Tracer’ın cosplay’lerinin sayısı artarken Jannet Vinogradova da oyunun en fazla sevilen, ancak en teknik isimlerinden birisini, Widowmaker’ı konu almış.

Sizce de muhteşem gözükmüyor mu?

32

435

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr