Overwatch’un açık betası 1 gün uzatıldı

Blizzard, Overwatch’un açık betasını bir gün daha uzattı.

Bu akşam sona erecek olan Overwatch’un açık betası şimdi 10 Mayıs akşam saatlerine kadar devam edecek.

“Umarım herkes Overwatch açık betasından zevk duymuştur.” sözlerinde bulunan Topluluk Yöneticisi battle.net‘te bir yazı paylaştı.

“Biz kesinlikle keyif aldık! PS4, Xbox One ve PC platformlarında sizlerle olmak ve sizlerle birlikte oynamaktan fazlasıyla keyif aldık. Geçen hafta sizin düşüncelerinizi ve oyun görüşlerinizi dinleme, forumlardaki geri bildirimlerinizden faydalanarak oyunda iyileştirmeler yapma ve sizin oyun deneyimleriniz sayesinde başka türlü edinemeyeceğimiz veriler elde etme fırsatımız oldu.

“Herhalde daha fazla minnettar olamazdık. Demek istediğimiz şu ki, bugüne kadar oyuna giren milyonlarca oyuncumuza küçük bir teşekkür hediyesi olarak açık beta sürecini bir gün daha uzattık. Bu beta sürecinin bütün bölgelerde 10 Mayıs’ta biteceği anlamına geliyor.”

Blizzard, şimdiden oyuncuların sevgisini kazanmışa benziyor ve küçükte olsa oyuncular için güzel bir hediye.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X Project Scorpio Edition'ın kutusunu açtık! https://t.co/hnzNtUjkpD
Battlerite’dan bir başarı daha. https://t.co/caYwmB74LK https://t.co/el24JZFfAp

Flickr