Blizzard’ın yeni oyunu Overwatch, 5 Mayıs’ta açık betaya geçiş yaptı ve popülerliği fazlasıyla arttı. Bu artışı ise Pornhub bir istatistikle gözler önüne serdi.

Kapalı beta sürecinde istenilen etkiyi yaratamayan Overwatch açık betaya girer girmez popülerliği oldukça arttı ve oyuncular çok fazla sevdi. Fazla sevdi derken birazda abartmış olabilirler bu sevgiyi.

Pornhub’ın açıkladığı verilere bakarsak 5 Mayıs’ta (Overwatch’un açık betaya girdiği tarih) Overwatch ile ilgili aramalarda %817’lik bir artış yaşandı. En çok aranan kelime ise seksi pozlarda bulunan Tracer karakteri oldu. Ayrıca Pornhub, en çok aramada bulunan ülkelerin istatistiklerini de yayımladı. Listeye bakacak olursak ilk 5’i Güney Kore, Belarus, Rusya, Polonya ve Şili çekiyor.

ov-noscale

Bakalım bu popülerliğin sonu nereye varacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu
Modlarla Stellaris’i Star Trek’e çevirin! https://t.co/sbjQtYbJok https://t.co/eU5FbKL9xv

Flickr