Bugün Atlanta’daki Brawlhalla Dünya Şampiyonasında, Ubisoft, oyuncuları Valhalla salonlarında zafer mücadelesine götüren destansı bir oynaması ücretsiz platform dövüş oyunu olan Brawlhalla’nın 2020’de mobil cihazlara; iPhone ve iPad için App Store’da ve Android cihazlar için Google Play’de çıkacağını duyurdu. Oyuncular, Brawlhalla web sitesinde, mobilde ilk oynayanlardan biri olma şansı için kaydolabilirler: Brawlhalla.com/mobile 47’den fazla benzersiz Efsaneden birini seçen oyuncular, tek oyunculu ve ortak oyunculu modlarının yanı sıra çevrimiçi ve yerel yarışmalara da katılabilir. Bu Efsanelere ek olarak, oyuncular Hellboy ve Adventure Time’daki Finn ve Jake gibi ünlü karakterlerle de oynayabilir.

Mobil Brawlhalla oyuncuları oyun çıktığında, desteklenen tüm platformlarla birlikte oynayabilecekler: Nintendo Switch ™ sistemi, PlayStation®4, Xbox One X ve Windows PC de dahil olmak üzere Xbox One cihaz ailesi.

Brawlhalla hakkında daha fazla bilgi için, lütfen brawlhalla.com adresini ziyaret et.

Brawlhalla ve diğer Ubisoft oyunları hakkındaki en güncel haberler için, lütfen news.ubisoft.com adresini ziyaret et.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr