Papers, Please şimdi de kısa filmiyle huzurlarınızda!

Şimdiye kadar oynamamış bile olsanız, ne kadar bağlayıcı bir oyun olduğunu mutlaka duymuşsunuzdur. Evet, geçtiğimiz günlerde Steam ve Youtube üzerinden görücüye çıkan Papers, Please kısa filmini kaçırmayın.

2013 yılında çıkışıyla adında çokça söz etmiş olan Paper Please için yakın zamanda kısa film çalışmaları başlamıştı. Fragmanlar, tanıtımlar derken film geçtiğimiz günlerde çıkışını yaptı.

Arstotzka adındaki hayal ürünü ülkede savaş geride kalmıştır ve statükonun ortasında kalan insanlar hayatına devam etmeye çalışmaktadır. Biz de bu ülkedeki Güney Grestin pasaport kontrol görevlisi olarak başlarız oyuna. Basit gözüküyor, değil mi? Bundan sonra yapmamız gereken ise yanlarında sundukları belgeye, tiplerine ve verdikleri cevaplara bakarak Arstotzka’ya giriş yapmak isteyenlerin ülkeye girip girmemelerine karar vermek. İşin ucunda karar merci olmak var, haliyle pasaportun arasına rüşvet olarak para sıkıştıranlar, ülkeye sızmak isteyen emperyalist ajanlar ve nicesi her gün karşılaştıklarımız arasında. Kısacası sorumluluğumuz oldukça büyük.

Nikita Ordynskiy’in yönetmenliğini ve Liliya Tkach’ın prodüktörlüğünü yaptığı filmi izleyenlerin ilk tepkileri oldukça olumlu Filmdeki atmosfer oldukça gerçekçi ve etkileyici. Oyunculukların da bir o kadar başarılı olduğunu da geçmemek gerek.

Ayrıca filmin süresi 10 dakika, işe-okula giderken izlenebilir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG'nin muhteşem basın kitini görünce ilk tepkimiz: NEDEN POSTERLER ARKALI ÖNLÜ? 🤣 #pubg https://t.co/sTEAatsJ4H
Razer Raiju Ultimate'i test ettik! https://t.co/zImY3AdDTh https://t.co/nWXdvAh22Y

Flickr