Petrol baronu olmaya hazır mısınız? Karşınızda Turmoil

Gamious sonunda petrol simülasyonu Turmoil’i satışa sundu.

Oyun, 19. yüzyılda Amerika’da yaşanan petrol savaşlarını anlatan bir petrol çıkarma-ticaretini yapma simülasyonu. Bir yıl boyunca erken erişimde olan oyun, bir takım güncellemeler ile oynanılabilir hale geldi ve 2 Haziran’da yayınlandı.

unnamed (2)
Erken erişiminden bu yana, geri bildirimler ve zenginleştirilen oyun modları ile bolca yol kat eden Turmoil, şehirlerin petrol ticaretiyle geliştiği, yeni yükseltmelerin elde edilebildiği ve teknolojinin kullanılabildiği bir oyun.

unnamed (1)
Turmoil, Steam’de başarımları, rozetleri, takas kartlarını ve cloud save opsiyonunu da barındırıyor. Tek oyunculu modunun zenginleştirildiğini ve yeni karakterler eklendiğini de görmekteyiz.

Turmoil Steam’de $9,99/€9,99/16,20TL olarak satışa sunulmakta.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr