Phantomers’da 19 Mayıs Coşkusu!

Yayıncılığını NTTGame’in üstlendiği yeni nesil taktiksel MMOFPS oyunu Phantomers’da 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları başlıyor. Böylesine önemli bir günü oyuncuları ile birlikte kutlamak isteyen Phantomers ekibi 19 Mayıs’a özel eklentiler ve etkinlikler hazırladı.

Özel 19 Mayıs Eklentileri

Phantomers ekibi 19 Mayıs’a özel olarak oyunun arka plan müziğini, her seferinde coşkuyla dinlediğimiz Gençlik Marşı ile değiştirecek ve oyun içerisindeki sis bombasının dumanını kırmızı beyaz renklere bürüyecek. Bunlarla birlikte yapımcı Dream Execution’a özel olarak hazırlattıkları Kukri Türk bayrağı desenli bıçak da oyuna eklenecek.

6P4zPP

Özel 19 Mayıs Etkinlikleri

1) Bonus Tecrübe ve Altın Etkinlikleri

2) Tecrübe Avcısı Etkinliği

3) Klan Savaşı Ustaları Etkinliği

4) Oyuna Giriş Etkinliği

5) Phantomers’da 19 Mayıs Sosyal Medya Etkinliği

Düzenlenecek olan etkinlikler ile oyun severlere, oyun içi markette bulunmayan P90 ve AK107 Türk bayrağı skinli silahların ödüllerin verileceği belirtildi.

Phantomers ekibinin hazırlamış olduğu etkinlikler hakkındaki detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

19 Mayıs çalışmalarının yanı sıra Phantomers ekibi oyunda yaşanan kasma sorunları ile alakalı olarak da bir patch yayınladı. Yapılan açıklamaya göre oyundaki kasma sorununda gözle görülür oranda iyileşme yaşandığını ve bu çalışmaların Mayıs ayının sonuna kadar devam edeceği belirtildi.

Şimdiden herkesin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nı kutlarız!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr