PlayStation 4 PRO’ya sürpriz Türkiye fiyatı!

PS4 Slim modelinin ardından sıra PS4 Pro’ya geldi ve firmanın Türkiye için belirlediği fiyat beklediğimizden hayli düşük.

Geçtiğimiz günlerde PlayStation Türkiye Grup Ürün Müdürü Mustafa Yiğit ile uzun ve keyifli bir röportaj yapmış ve PlayStation 4 PRO’nun ülkemizde de Dünya ile aynı tarihte, yani 10 Kasım’da piyasaya sürüleceğini öğrenmiştik. Ancak Mustafa Yiğit bu röportajda kur fiyatları sebebiyle ürünün fiyatının ay sonunda belirleneceğini söylemişti.

Nihayet zamanı geldi ve PlayStation Türkiye sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruda PS4 Pro’nun ülkemizde 1699 TL fiyat etiketi ile satışa sunulacağı açıklandı.

Açık konuşalım, bu rakam bizim beklediğimizin en az 300 TL altında, haliyle biz de şaşırdık. 🙂

Siz ne diyorsunuz, PS4 PRO sizce de ilk PS4 sahiplerinin ve PS3’ten sonra yeni konsol almayanların aklını çelebilecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr