PlayStation Plus Haziran oyunları belli oldu

Yaz ayları artık geldi ve sınavların ardından da genç oyuncuların nefeslenmek için vakitleri olacak, hem PsPlus içeriği de hiç fena gözükmüyor.

NBA Playoff’ları bildiğiniz gibi tarihe tanıklık ediyor bu sezon. Chicago Bulls’un Jordan/Pippen/Rodman/Kukoç’lu kadrosuyla elde ettiği 72 galibiyetlik rekoru kırmayı başaran Golden State Warriors, neredeyse konferans finallerinde eleniyordu ve şimdi de Cleveland Cavaliers ile finalde karşılaşacak. Sony de bu heyecanı değerlendirmek adına NBA 2K16‘yı PS4 oyuncularına bedava olarak sunma kararı almış.

Ayrıca son yılların en başarılı adventure oyunlarından birisi olan Gone Home‘u da hala oynamadıysanız kaçırmayın, bir dakikasından bile pişmanlık duymayacaksınız. 🙂

PS3 sahipleri ise bu ay gerilime doyacak zira episodik gerilim oyunu Siren: Blood Curse‘ün 12 bölümü birden sizlere sunuluyor. Bunun yanında puzzle oyunu Echochrome da bu ay bedava.

PsVita sahiplerine sunulacak oyunlar ise PSP’de tanıyıp sevdiğimiz God of War: Chains of Olympus ve Little Deviants.

Oyunların 7 Haziran tarihinden itibaren indirilebileceğini de hatırlatmış olalım.

1441207268-media

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr