PlayStation Plus’ın Kasım oyunları belli oldu!

Uzun süre Xbox Live Gold hizmetinin gerisine kalmakla eleştirilen PlayStation Plus’ın Kasım oyunları çoğu kişinin beğenisini kazanacak gibi gözüküyor.

PlayStation 4 için sunulan oyunlar arasında en fazla göze çarpanı elbette 2015 yılının en iyi macera oyunları arasında yer alan Everybody’s Gone to the Rapture. 2015 yılı Mayıs ayında bizden tam 91 puan alan, inanılmaz güzel görsellere sahip olan oyunu macera oyunu seven herkese öneriyoruz. Bu ayın bir diğer PS4 oyunu ise Metacritic puanı 73 olan izometrik aksiyon oyunu The Deadly Tower of Monsters.

PlayStation 3 oyuncuları için ise ayın olayı elbette DiRT 3. Bugün halen piyasanın en iyi ralli oyunları arasında gösterebileceğimiz yapım hala genç, hala çok başarılı. Ayın diğer PS3 oyunu ise Costume Quest 2.

Çapraz platformlarda da Sony’nin bazı hediyeleri olacak, liste aşağıdaki gibi.

-Letter Quest Remastered (PS4 – PsVita)
-Pumped BMX+ (PS4 – PS3 – PsVita)

Hiç de fena değil gözüktüğü gibi, özellikle de Everybody’s Gone to the Rapture, Sony’nin sırtındaki “Güzel oyun gelmiyor!” baskısını azaltacaktır.

445

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr