PlayStation Plus’ın Mart oyunları şahane!

PlayStation ve Xbox’ın ücretli hizmet servisleri arasındaki yarış malumunuz.

Son zamanlarda PlayStation’ın toparlanmak için yaptığı atakların farkındaydık ancak bu ayki oyunlar tek kelimeyle “beklenmedik derecede iyi”.

Xbox Live Gold’un Shadow Warrior ve Superhot gibi oyunlarla bizlerin karşısına çıkacağı netleşmişken Sony buna PS4’e özel iki oyunla, Bloodborne ve Ratchet & Clank ile cevap veriyor. Dark Souls serisinini spin off’u sayabileceğimiz Bloodborne bilindiği gibi müthiş beklentilerle piyasaya çıkmış ve Dark Souls severlerin hemen tamamını memnun etmeyi başarmıştı. Ratchet & Clank ise tüm oyun tarihinin en iyi remake’lerinden biri ve türünün en iyileri arasında yer alan bir Aksiyon / Platform oyunu.

Bir konu daha, bu aydan itibaren PlayStation Plus’ın sadece PS4 oyunlarını kapsayacağı ve artık PS3 ve Ps Vita’ya destek vermeyeceği açıklandı. Bu beklenir bir durum olsa da binlerce saat kahrımızı çekmiş eski konsollarımızı düşününce şöyle bir kalbimiz kırılmadı değil.

PlayStation Plus’ın tüm Mart ayı listesi şu şekilde.

-Bloodborne (PS4)
-Ratchet & Clank (PS4)
-Legend of Kay Anniversary (PS3)
-Mighty No. 9 (PS3 & PS4)
-Claire: Extended Cut (PS Vita & PS4)
-Bombing Busters (PS Vita & PS4)

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Solo: Denizde ufak bir maceraya hazır olun! https://t.co/iJ3ctxVUU6 https://t.co/5YDSQmTxgd
NVIDIA RTX teknolojisini duyurdu. https://t.co/ngYNmhYvGI https://t.co/feEeK1IkjF

Flickr