Pony Island’ın yapımcısından yeni oyun: The Hex

Son yıllarda gördüğümüz en “kafası güzel” oyunlardan Pony Island’ın yapımcısı Daniel Mullins, yeni oyunu The Hex’i 2017 başlarında piyasaya çıkartacağını açıkladı..

The Hex’in konusu da en az Pony Island kadar ilginç. Bir barda insanlar oturup içkilerini içmekte ve bar sahibine de kimden olduğu anlaşılamayan bir telefon geliyor. Bu telefona bakılacak olursa bar müşterilerinden birinin aklında bir cinayet işlemek var.

Bar müşterilerin her biri birer video oyunu stereotipinden oluşmakta; The Spacemarine, The Sorceress, The Platformer, The Fighter, The Apocalypse Survivor ve The First Person Perspective. Bu karakterlerin anılarını, kafalarından geçenleri açığa çıkartmak ve katili bulmak da bizim görevimiz.

5 dolar fiyat etiketi ile piyasaya çıkacak olan oyun yine ilginç bir konuyu, ilginç bir şekilde işleyecek gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr