Pro Cycling Manager geri dönüyor!

Oyun konsollarına gelecek olan Tour de France 2017 oynanış videosunu yayınladı.

Gerçek Tour de France deneyimini yaşayabileceğiniz Tour de France 2017, 15 Haziran’da PlayStation 4 ve Xbox One’a geliyor.

La Grande Boucle’un muazzam yollarında, en iyi sürücülerle yarışın keyfini çıkarabileceğiniz, gerçek bir simülasyon oyununa dair her detayı bulabileceğiniz bu yarış oyununu 15 Haziran’dan sonra tecrübe edebilirsiniz.

Mekaniklerin, oyun özelliklerinin, fizik sisteminin, yeni stratejik alanların, gerçekçi hız sistemlerinin ve bunun gibi bir çok yeniliğin açıklandığı oynanışı izleyebilirsiniz:

Tour de France 2017 Playstation 4 ve Xbox One’a çıkarken aynı zamanda PC oyuncuları da Pro Cycling Manager 2017 ile gerçek yarış keyfini yaşayabilecekler. Daha fazla bilgiyi resmi internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr