PlayStation VR’ın Türkiye fiyatı açıklandı!

Sony PlayStation VR ya da kısa adıyla PSVR’ın Türkiye fiyatı 1699 TL olarak açıklandı.

PlayStation Türkiye ekibi ile geçtiğimiz günlerde bir araya geldiğimizde, bizlere PSVR’ın “konsoldan daha pahalı olmaması” yönünde bir hedefleri olduğunu açıklamışlardı ve dediklerini de yapmış gözüküyorlar. Bu rakam açıkçası bir süre önce tahmin ettiğimizin çok altında.

24 Ocak tarihinde Türkiye’de satışa sunulacak olan PSVR, tüm PS4’lere tam uyumlu ve bir PlayStation Camera’ya ihtiyaç duymakta. Yanında bir demo diski ile beraber gelen sanal gerçeklik gözlüğü için şimdiye kadar onlarca farklı oyun piyasaya çıktı ve bu sayı da her gün biraz daha artıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Kasım ayında Güney Kore’ye gitmeye ne dersin? CHIP’in yarışmasına katıl, en çarpıcı yanıtı ver, Güney Kore gezisini… https://t.co/ZtFeOXygxe
Acer’ın oyunculara yönelik yeni ürünlerini Rusya’da inceledik! https://t.co/iMqehzeCnD https://t.co/nzLw1MkgHd

Flickr