PUBG SEASON 4 PC için yayında!

PUBG Corporation, PC Live Sunucularda PUBG SEASON 4’ü başlattı ve tüm oyunculara yeni içerikler ve özellikler getirdi.

PUBG SEASON 4’te, PUBG’nin ilk ve en ikonik haritasına çarpıcı bir görünüm kazandıran Erangel Görsel Güncellemesi başı çekmektedir. Klasik haritada şimdi; yeni bina stilleri, daha gerçekçi manzaralar ve araziler, harita içindeki bazı değiştirilmiş bölgeler, oyuncuların daha önce hiç olmadığı gibi savaş alanlarını keşfetmelerini sağlıyor.

PUBG’nin en yeni Survivor Pass’ı AFTERMATH de PUBG SEASON 4’ten en iyi şekilde yararlanmak ve hızlıca gelişmek isteyen oyunculara premium görevler ve 100’den fazla ödüle ulaşma şansı sağlıyor. AFTERMATH’i satın alan oyuncular UAZ için “Red Zoned” adlı ilk araç kaplamasını alacak. Son olarak, yeni pikap ve araç radyosu özelliği, oyuncuların tuzak koymalarına ve rakiplerini aldatmaya imkan sunuyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Riot Forge İki Yeni Oyununu Duyurdu https://t.co/8XhuHQX579 https://t.co/dNzsB2bOL2
Karşınızda Radeon RX 5500 XT Grafik Kartı https://t.co/uFBrCzlSw7 https://t.co/8wM9lHMuVX

Flickr