Rainbow Six: Siege’in Skull Rain güncellemesine fragman geldi!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Skull Rain güncellemesi 2 Ağustos itibariyle aktif hale geliyor.

Skull Rain içinde bugüne kadarki en yıkılabilir ortamı sunan yeni Favela haritasına ek olarak iki yeni BOPE operatörü de bulunuyor: Caveira ve Capitão. Caveira hedefine fark edilmeden ulaşmasını sağlayan gizlilik tekniği Silent Step’i kullanan, acımasız bir sorgulayıcı. Capitão ise hızlı ve beklenmedik saldırılar yapmasına olanak sağlayan ölümcül boğucu oklar ve mikro bombalar atabilen bir taktik arbalete sahip.

Favela haritası 2 Ağustos’tan itibaren tüm oyunculara sunulurken Sezonluk Kombine sahipleri de yeni BOPE operatörlerine anında sahip olacaklar. Sezonluk Kombine sahibi olmayan oyuncular bu operatörleri 9 Ağustos’tan itibaren Renown veya R6 kredileri kullanarak açabilecekler.

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr