Ramazan’da Oyun Coşkusu Yine G2A’den!

Dünyanın en hızlı büyüyen oyun pazar alanı g2a.com’dan Ramazan için çok farklı süpriz bulunuyor.

Dünyanın en hızlı büyüyen dijital pazar alanı G2A.COM geçen sene olduğu gibi bu sene de bizleri Ramazan kampanyası ile karşıladı. Üstelik bu sene sadece fırsat indirimleri değil büyük ödüllü çekilişler, yarışma ve bir de video mevcut.
Ramazan ayı için G2A tarafından çekilen videoyu aşağıdan görebilirsiniz.

Bunun yanında g2a.com TR Facebook adresine girdiğinizde Bubble Boy yarışmasına katılarak 100€ değerinde bir hediye kartını Ramazan sonunda kazanma imkanınız mevcut.

Ramazan için 100€'luk yeni yarışmamız başladı! Bubble Boys!Katılması çok basit:1- Resmi masaüstüne kaydedin2-…

G2A.COM paylaştı: 7 Haziran 2016 Salı

G2A’den Ramazan ayına özel üçüncü etkinlik ise ASUS ile işbirliği ile yapılan muhteşem yarışma. Her hafta düzenlenecek olan yarışmalarda bir adet ASUS markalı oyun donanımı, 2 adet AAA oyun, 1 adet 10€ değerinde hediye kartı, 2 adet 5€ değerinde hediye kartı ve 2 adet 3€ değerinde hediye kartından bir tanesini kazanma imkanı bulacaksınız.
https://sdqk.me/vMwCVpWA/asus-ramadan-weekly-giveaway-1-of-4

Son olarak G2A.COM’da Ramazan için özel olarak açılan sayfada sizi 3 farklı paket bekliyor. Muhteşem fırsatlarla dolu bu paketler içinde 3 adet oyun ve 2€’luk hediye kartı mevcut. Eğer paket içindeki oyunlar halihazırda varsa üzülmeyin çünkü bu paketler her hafta yenilecek bu şekilde kolleksiyonunuzdaki eksik oyunlara oldukça iyi fiyatlarla ulaşmış olacaksınız.
https://www.g2a.com/ramazan-kampanyasi.html

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Little Nigtmares macerası ikinci oyun ile devam ediyor https://t.co/aWMpHDxKa1 https://t.co/0cgFxDivx6
ASUS Republic of Gamers, Gamescom 2019’da yeni ürünlerini tanıttı https://t.co/1921lY8klG

Flickr