Ratchet & Clank, satışlarda zirveyi kaptı

Sony’nin yayımladığı ve Insomniac Games’in geliştirdiği Ratchet & Clank geçtiğimiz hafta çıkışını yaptı ve oyun satışlarında zirveyi ilk haftadan kaptı!

Resistance serisinin yaratıcısı Insomniac Games’in ilk göz ağrısı olan efsanevi oyun serisi Ratchet & Clank’ın filmi 29 Nisan’da vizyona girecek ve filmi daha vizyona girmeden oyun, satışlarda ilk sıraya yerleşti. Sadece Playstation 4 platformuna çıkmasına rağmen Ratchet & Clank, Dark Souls III’ü solladı.

Dark Souls III, Ratchet & Clank’ın çıkmasıyla liderliği kaybedip ikinci sıraya yerleşiyor. Star Wars: Battlefront ise çeşitli kampanyalar ve indirimlerin etkisiyle on ikinci sıradan üçüncü sıraya kadar yükseliyor. Tom Clancy’s The Division, bu aralar birçok hatayla ve hackerla uğraşmakta bundan ise oyuncular oldukça rahatsız ve The Division listemizde dördüncü sıraya geriliyor.

Beşinci sırada EA Sports UFC 2 bulunurken altıncı sırada yepyeni bir Nintendo oyunu Star Fox Zero yer alıyor. Sadece Nintendo platformuna çıkmasına rağmen altıncı sırada giriş yaparak haftaya iyi bir başlangıç yapıyor.

Oyun satışlarında bu hafta çıkan UEFA Euro 2016 PES, ilk 10’a girmeyi başaramayarak haftayı 23. sırada bitiriyor.

Karşınızda bu haftanın top 10 listesi:

1- Ratchet & Clank
2- Dark Souls 3
3- Star Wars Battlefront
4- Tom Clancy’s The Division
5- EA Sports UFC 2
6- Star Fox Zero
7- COD: Blops 3
8- FIFA 16
9- Quantum Break
10- Dirt Rally

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr