Razer Firefly Cloth Edition duyuruldu!

Razer, oyuncular arasında favori olan Firefly mouse mat’inin sevilen görünüm ve özelliklerini değiştirmeden yeni bir versiyonunu ön siparişe açtı.

Razer Firefly Cloth Edition isimli bu yeni versiyon, özelleştirilmiş kumaş yüzey ve 16.8 milyon ayarlanabilir renk seçeneğiyle aydınlatma efekti içeren Razer Chroma™ özelliğine sahip dünyanın ilk kumaş yüzeyli sert mouse mat’i. Mat’ın fare yüzeyi Razer Chroma’lı tüm cihazlarla tamamen uyumlu çalışıyor.

Razer, mouse mat konusunda tercihi sert yüzey veya kumaş yüzey olan tüm oyuncuları Razer Chroma’lı zengin bir mouse mat çeşitliliği ile donatmak istiyor. Razer Firefly Cloth Edition, piyasadaki Razer Firefly Hard Edition’a alternative olarak satılacak ve hız-kontrol kombinasyonunu seven oyuncular için hız ve kontrol arasındaki kusursuz dengeyi kuracak.

Razer Firefly Cloth Edition, 30 Ağustos’dan itibaren RazerZone.com’da ön siparişe açıldı. Mağazalarda satışına ise Eylül 2016 ortasında başlanacak. Satış fiyatı ise 74.99 EURO olarak belirlendi.

http://www.razerzone.com/gaming-mouse-mats/razer-firefly-cloth-edition

Basın bülteninden derlenmiştir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr