Red Dead Redemption 2 için detaylı harita

Her ne kadar Rockstar Games’ten bu konuda gelen resmi bir açıklama olmasa da, geçtiğimiz hafta NeoGAF’ta yayınlanan Red Dead Redemption 2 haritasının “göz acıtmayan” hali TechRadar’da yayınlandı.

TechRadar’a göre haritanın bu hali hayli güvenilir bir bir kaynaktan doğrulanmış durumda ve ilk oyunun sol alt köşede görebileceğiniz haritasıyla kıyaslandığında ne kadar büyük olduğunu söylemeye de gerek yok.

Bazı dikkat çekici detaylara girmek gerekirse, geçen hafta sızan halinde gözüken Tall Trees ve Great Plains bölgeleri yeni oyunda da bulunacak gibi gözüküyor (Ve tabii Blackwater da.), bu da bize iki harita arasında oldukça etkili bir boyut kıyaslaması yapma şansı veriyor.

TechRadar sadece iki haritayı birleştirmekle kalmamış, ikinci oyunun bir prequel olacağını, yani ilk oyundan öncesini konu alacağını iddia etmiş, aynı kaynaklara göre oyunun ısındırma aşamaları haritanın kuzeyinde yer alan The Grizzlies bölgesinde geçecek. Yeni haritada Blackwater bölgesinde tren yollarının olmaması da bu “prequel” iddiasını destekleyen bir diğer detay.

Bunca detaya rağmen Red Dead Redemption 2 konusunda Rockstar Games’in suskunluğu sürüyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu
Modlarla Stellaris’i Star Trek’e çevirin! https://t.co/sbjQtYbJok https://t.co/eU5FbKL9xv

Flickr