Reklamını Minecraft’tan yapanlar için üzücü haber!

Minecraft geliştiricisi Mojang, özel modda oyuncuların serbestçe dünya kurmalarına da bir sınır getirdi. Hala her istediğinizi yapabildiğiniz özel modda, artık reklamlarınızı paylaşamayacaksınız.

Mojang’a göre bu karar oyuncuların ve oyunun sağlığı açısından alındı.

İletişim direktörü Owen Hill blogunda: “Topluluğumuzun oyun üzerinden para kazanmasından memnunuz, ancak Minecraft sunucusu adı altında sahte, dolandırmaya yönelik paylaşım ve reklam yapan kullanıcıları da sizin güvenliğiniz için engellemek istiyoruz” diye açıklama yaptı.

Reklam ve satış yapmadıkları sürece hala restaurant, market, plaza gibi istedikleri yapıları yapabilecek olan kullanıcıların, yeni düzenlemeyle kuralların dışında çıkmaları halinde banlanmaları da söz konusu olabilecek.

Ancak Beetlejuice Rollercoaster gibi harika modlar bir yere gitmeyecek.

hashtag-brands-970-80

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr