Resident Evil: Code Veronica X’e yeniden merhaba!

2000 yılında PlayStation 2 için piyasaya çıkan ve serinin ana hikayeyi takip eden dördüncü oyunu olan Resident Evil: Code Veronica X, nihayet PS4’e geldi.

Hemen hatırlatmış olalım, oyunun PS4’te piyasaya çıkan versiyonu 2011 yılında PS3 ve Xbox 360’a çıkan Resident Evil: Code Veronica X HD değil, direkt olarak PS2 versiyonunun yeni nesil portu. Diğer taraftan Xbox One’da halen bir geriye uyumluluk söz konusu değil.

İlk oyunların sabit kamera açılarının aksine dinamik bir kameraya ve 3D olarak render edilmiş mekanlara sahip olan yapım ülkemizde hep “öteki Resident Evil” olarak görülmüştü nedense. Bakalım 44.99 TL fiyatla PSN‘e çıkan oyun daha önce deneyim etmemiş Resident Evil tutkunlarını kendisine çekebilecek mi?

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr