Resident Evil’ın meşhur bitkileri geri dönüyor!

Aksiyon türü ile bir problemim olmamasına rağmen Resident Evil 3: Nemesis’in ardından seriden koptuğum söylenebilir.

Resident Evil 4’ün ardından serinin gittiği yoldan memnun olmayanlar için Resident Evil 7 de bir “köklere dönüş” oyunu olmayacak. Bu defa VR desteğiyle beraber daha önce tanık olduğumuz her şeyden daha ürpertici bir oyunla karşılaşmayı beklerken, eski oyunlardan bazı tanıdık objelerle de karşılaşacak gibiyiz.

İlk üç oyunu oynayanlar hatırlayacaktır, sağdan soldan topladığınız bitkiler zombilere karşı olan hayatta kalma mücadelenizde en büyük destekçileriniz arasındaydı.

Gözüken o ki RE7’de bitkiler görkemli bir geri dönüş yapacaklar ve onları birbirine karıştırarak daha etkili veya daha geniş spektrumlu ilaçlar üretebileceğiz. Fotoğrafta görebileceğiniz altın ise şimdilik gizemini koruyor, tahminimiz elimizde yeterli malzeme olmadığında ufak bir ödeme karşılığı iyileşebileceğimiz yönünde, bakalım ne çıkacak?

2342

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

LEVEL ekibi olarak bayramınızı kutluyoruz! https://t.co/DU3zBeKiYg https://t.co/txCLa124UD
Dünyanın en büyük Hello Kitty koleksiyonu! https://t.co/n3xIk6ouyr https://t.co/r8BL0vyebu

Flickr