Schalke 04 League of Legends arenasında!

Almanya’nın önemli takımlarından biri olan Schalke 04, resmi bir açıklamayla League of Legends arenasına katıldığını duyurdu.

Bu ayın başlarında İngiltere Premier Lig takımlarından biri olan West Ham United e-spor arenası girdi ve Sean “Dragonn” Allen adındaki oyuncuları FIFA 16 kulvarında West Ham için mücadele edeceğini açıkladı. Şimdi ise Schalke 04, Avrupa LCS’de mücadele edeceğini duyurdu.

CikTSwOW0AAIYum

Avrupa LCS’in önemli takımlarından Elements’in haklarını satın alan Schalke’yi bu yaz Avrupa LCS’de göreceğiz. ESPN‘nin haberine göre Elements’in kadrosundan sadece orta koridor oyuncusunu değiştiren ekip, Unicorns of Love takımının eski orta koridor oyuncusu Hampus “Fox” Myhre kadrosuna dahil etti. Elements’in diğer dört oyuncusuyla devam edecek olan Schalke 04’ün kadrosu:

– Üst koridor: Etienne “Steve” Michels
– Orman: Berk “Gilius” Demir
– Orta koridor: Hampus “Fox” Myhre
– Nişancı: Rasmus “MrRalleZ” Skinneholm
– Destek: Hampus “sprattel” Abrahamsson

schalke

Ülkemizde bunun örneklerini daha önce görmüştük ve Beşiktaş takımı Dünya’da bir ilki gerçekleştirerek e-spor takımını kurmuştu. Şimdi ise Fenerbahçe ve Altınordu kulüplerinin e-spora sıcak baktığı söylentileri dolaşıyor. Bakalım yakında Fenerbahçe ve Beşiktaş’ı e-spor arenasında karşı karşıya görebilecek miyiz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr