Sea of Thieves ile gülmekten kırılacaksınız!

Co-op korsan oyunu Sea of Thieves Microsoft’un E3 konferansında tanıtıldı!

Oyun hakkında bir fikrimiz yoktu ancak Sea of Thieves’da gerçekten nasıl eğlenebileceğimiz tanıtım videosunda gösterildi. Farklı adalarla arkadaşlarınızla eğlencenin dibine vurabilirsiniz, tabii düşmanlar edinmediğiniz sürece. Hem eğlenceye dayalı hem de rekabetin bol olduğu bu korsan oyununda yapılacak şeylerin sonu yok.

Herkesin kendine has görevlerinin bulunduğu Sea of Thieves şu an bir korsan simülasyonu gibi gözüküyor ki bu çoğu kişinin de hoşuna gidiyor. Oluşturabileceğimiz öğelerin çeşitleri ile dikkat çeken oyunun tanıtım videosunu buradan izleyebilirsiniz.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Xbox One X, Dünya ile aynı anda Türkiye’de! https://t.co/rIxpcQK05D https://t.co/YEVXq5qO9l
Eski günlerden kalma yapısı ve ilginç konsepti ile dikkat çeken bir yapım olan Press X to Not Die'ı inceledik.… https://t.co/KtniBKC7vh

Flickr