Senelerdir beklenen Rime, 26 Mayıs’ta geliyor!

İlk defa 2013 yılındaki E3 fuarında görücüye çıkan ve ardından sessizliğe bürünen oyun nihayet bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Tequila Works’ün yoluna bağımsız bir üretici olarak devam etme kararının ardından PS4’e özel olmaktan vazgeçen oyun, 26 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak. Dağıtımcılığını oyun sektörünün yükselen yıldızlarından GreyBox’ın yapacağı Rime’ın kendi türünde yılın en ilgi çekici yapımlarından biri olduğunu düşünüyoruz.

Grafikleri, naif anlatımı ve farklı tarzı ile Rime, özellikle puzzle / platform tarzını sevenleri ve Journey’yi oynayıp unutamayanları memnun edecek gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @guvencat: BUG Jr hocamız Arda Çevik, Master BUG teziyle bu ayki @leveltr 'nin konuğu! Tebrikler Arda bir kez daha! Teşekkürler @Ertugru
GameX 2017 Fuarını geziyoruz! Canlı! https://t.co/aoO6N8qEjR https://t.co/Y5aUOUByTR

Flickr