Senelerdir beklenen Rime, 26 Mayıs’ta geliyor!

İlk defa 2013 yılındaki E3 fuarında görücüye çıkan ve ardından sessizliğe bürünen oyun nihayet bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Tequila Works’ün yoluna bağımsız bir üretici olarak devam etme kararının ardından PS4’e özel olmaktan vazgeçen oyun, 26 Mayıs tarihinde PC, PS4 ve Xbox One için piyasada olacak. Dağıtımcılığını oyun sektörünün yükselen yıldızlarından GreyBox’ın yapacağı Rime’ın kendi türünde yılın en ilgi çekici yapımlarından biri olduğunu düşünüyoruz.

Grafikleri, naif anlatımı ve farklı tarzı ile Rime, özellikle puzzle / platform tarzını sevenleri ve Journey’yi oynayıp unutamayanları memnun edecek gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr