Serious Sam VR: The Last Hope için son düzlüğe girildi!

Sam “Serious” Stone geri dönüyor, üstelik şiddet her zamankinden de fazla gözümüzün önünde.

Serinin yeni oyunu olan Serious Sam VR: The Last Hope arkasına HTC Vive’ın da desteğini alıyor ve oyunun çıkışından bir süre sonra Oculus Rift desteği de kazanacak gibi gözüküyor. Diğer taraftan bu çoğumuz için kötü bir haberimiz de var, bu oyunu oynayabilmek için bir VR başlığına sahip olmanız zorunlu. Yani Steam’e gelecek olan oyunu mouse-klavye ikilisi ile oynamamız mümkün değil.

17 Ekim tarihinde piyasaya çıkacak olan oyunda Sam “Serious” Stone ile yolculuğumuz savaş gemisi Saratoga’dan başlayacak ve evreni uzaylı kımıl zararlılarından korumak gibi “yüce” bir amacımız da var.

Steam Türkiye fiyatı henüz belli olmayan oyunun yurt dışı fiyatı ise 39.99$ ki basit bir tahminle 89 TL civarına satılacağını düşünüyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr