Sezonun son turnuvası!

TüSOT Flames of War grubunun ilk, 2015-16 sezonunun son turnuvası 29 Mayıs 2016 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti. Ahmet Gürsoy tarafından Pegasus’ta düzenlenen turnuva çekişmeli çatışmalara sahne oldu.

FOW B3 tipi turnuvada Rus piyade ordusuyla Mehmet Apaydın birinci sırayı alırken, Alman piyade ordusuyla Doruk Akyüz ikinci ve İngiliz piyade ordusuyla Serkan Söalp üçüncü oldular.

Bu turnuva ile birlikte TüSOT’un normal sezonu sona ermiş oldu. Gerekli sayıya ulaşan Star Wars X-Wing grubu ulusal turnuva yapmaya hak kazandı. Ulusal turnuva 26 Haziran 2016 tarihinde gerçekleştirilecek.

Sezon boyunca turnuvalara katılan tüm oyuncularımızı kutluyor, ulusalda yer alacak oyuncularımıza şimdiden başarılar diliyoruz.

Turnuva sıralaması şöyle:

1. Mehmet Apaydın
2. Doruk Akyüz
3. Serkap Söalp
4. Işık Belül
5. Bahadır Hacıoğlu
6. Tunç İper

Hakem: Ahmet Gürsoy

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr