Shadow of the Beast geri dönüyor!

İlk kez 1989 yılında piyasaya çıkan ve bir araba platformda piyasaya sürülmüş efsanevi oyun Shadow of the Beast PS4’e özel olarak geri dönüyor.

Sony tarafından yayınlanan oynanış videosunda oyunun dövüş mekanikleri, platform yapısı ve bulmacaları hakkında bilgi almanız mümkün. Hemen fark edebileceğiniz gibi Shadow of the Beast oynarken en fazla ihtiyacınız olan şey saldırıları bloklamak olacak. Ayrıca gözüken o ki oyunda Wisdom of Shadows adı altında bir karakter gelişimi modülü de mevcut.

Heavy Spectrum firması tarafından geliştirilen oyunda, tıpkı eski zamanların mekaniği gibi en yüksek skoru kazanma üzerine kurulu olan oyunda mümkün olduğunca kombo’ları birbirine eklememiz gerekecek.

17 Mayıs tarihinde PS4 için piyasada olacak olan Shadow of the Beast Remake’in oyun modelinin günümüzün oyuncuları tarafından beğenilip beğenilmeyeceğini merakla bekliyoruz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr