Sıkı durun! Battlefield 1 Premium Pass ücretsiz oluyor

11-18 Eylül tarihleri arasında Battlefield 1 Premium Pass erişimi geçici olarak ücretsiz olacak. Bu sayede tüm oyuncular premium haritalara, silahlara, araçlara, operasyonlara ve elit sınıflara erişebilecekler. Elbette ana oyuna sahip olmanız gerekmekte.

İşin en güzel kısmı ise pass kalıcı olarak sizin olacak ve 18 Eylül sonrasında da tüm özelliklere erişim sağlayabileceksiniz. DICE, buradan ve Road to Battlefield 5’ten kazandığımız tüm ödüllerin de Battlefield 5’te kullanılabileceğini söylüyor.

Pass oyunculara premium haritalara erişim sağladığından pek çok kişi bunun oyuncu tabanını böldüğünü ve arkadaşlarıyla oynayamıyor olmanın rahatsız edici olduğunu söylüyor. Bu problemin farkında olduklarını belirtip Battlefield 5’te Premium Pass özelliğinin bulunmayacağına dair söz verdi.

Battlefield 5’in 6-11 Eylül arasında düzenlenecek açık betasının peşinden başlayacak olan ücretsiz Battlefield 1 Premium Pass erişimini dört gözle bekliyoruz! Bunun oyunun yayınlandığı tüm platformları kapsadığını ancak ana oyuna sahip olmanızı gerektirdiğini tekrar belirtelim. Ayrıca PS4 ve Xbox sahiplerinin multiplayer deneyimi için PlayStation Plus ve Xbox Live Gold üyesi olması gerekmekte.

2 Yorum Eklenmiş

Tartışmaya katıl
    • LEVEL 10 months ago | Cevapla
      Ana oyuna sahipseniz evet, ayrıca PlayStation Plus gerektirdiğini de hatırlatalım.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr