Sinclair ZX Spectrum Vega+ bu ay piyasada…

Sinclair ZX Spectrum, 80’ler nesli dahil ülkemizde çok kişinin deneyebilme, yemini suyunu verebilme şansına sahip olduğu bir cihaz değil bilindiği gibi. Çalışır halde olanların sayısı ise bundan da az.

100.000 pound’luk bir Kickstarter kampanyası düzenleyen The Retro Computers Ltd sözünü tutmuş gibi gözüküyor. Kickstarter’da 367.000 pound’un üzerinde bir bağış toplamayı başaran firma, Sinclair ZX Spectrum Vega+’yı 20 Ekim tarihinde söz verdiği gibi 100 pound fiyat etiketi ile satışa çıkartacak.

1000 adet oyunla beraber gelmesi beklenen ZX Spectrum Vega Plus, ön yüzünde bir LCD ekrana sahip ki ZX Spectrum oyunlarının grafik yapısını düşünürseniz bu ekran fazlasıyla yeterli. Eğer isterseniz cihazı televizyona da bağlayabileceksiniz bu arada.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstore Yıl Sonu İndirimleri başladı! https://t.co/KBW5daQViy https://t.co/wciI74IuYK
Sevilen macera oyunu Black Mirror geri dönüyor! https://t.co/SEXTiuJvJe https://t.co/A1X4UvNwKO

Flickr