Space Hulk: Deathwing’den yeni görüntüler!

Warhammer 40.000 evrenine katılacak son oyun olan ve Streum on Studio tarafından geliştirilip Focus Home Interactive tarafından dağıtılacak olan Space Hulk: Deathwing, ön sipariş detaylarını da açıkladı.

Dört kişiye kadar beraber oynayabileceğiniz ve yapımcının da özellikle birlikte oynamanızı tavsiye ettiği oyunun yeni ekran görüntülerinde elit Terminator birliğine yer verilmiş. Unreal Engine 4 ile geliştirilen oyun grafiksel açıdan da son derece başarılı gibi gözüküyor.

Oyunu erken sipariş edenlerin elde edeceği ek avantajlar da nihayet belli oldu. Buna göre oyunu ön sipariş ile aldığınızda %15’lik bir indirimin yanında oyun içi silah olarak da Corswain’in kayıp gürzünü elde edebilecekler.

Takım bazlı oynanışı ön plana çıkartacak olan ve geçmiş Space Hulk oyunlarından daha iyi olmasını beklediğimiz Deathwing, Kasım ayında PC’ler ile buluşacak.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Gran Turismo Sport lansmanında da varız! #gtsport https://t.co/LvVbJqDqTa
Xbox One X ile tanışma... https://t.co/eVbryKnUa2

Flickr