Spellforce 3 için son geriye sayım!

THQ Nordic’in kazık gibi zorluğuyla hatırlanan Spellforce serisinin son oyunu Spellforce 3 7 Aralık’ta biz oyunculara sunuluyor.

İlk iki oyunun ve eklentilerinin başarısından sonra bir devam oyunun daha gelmesi kaçınılmazdı. Nihayet Kasım ayında yayınlanan açık beta hiç de fena geçmemiş ve oyun eski tutkunlarına göz kırpmayı başarmıştı.

Karakterleri dilediğimizce kişiselleştirebileceğimiz ve kendi ordumuzu yaratıp şekillendirebileceğimiz oyunun etkileyici ve dopdolu bir evrenin kapıları sonunda açılıyor. En güzel haberlerden birisi de oyunun hikaye modunun 30 saatin üzerinde bir oynanış süresi vaat etmesi, üstelik bu mod co-op olarak da oynanabilecek.

Ayrıca paylaşılan oynanış videosunda da görebildiğimiz üzere grafikler gayet başarılı gözüküyor.

SpellForce serisi, gerçek zamanlı strateji ve rol yapma oyunlarını harmanlayarak ulaştığı başarısını bu oyuna da yansıtabilirse tadından yenmez. RTS ve RPG severlerin takibe almalarında sonsuz faydalar var.

Bu arada oyun 7 Aralık 2017 tarihinde PC’ye çıkışını yapacak.

Yayınlanan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr