Spintires: MudRunner – American Wilds genişleme paketinin çıkış tarihi belli oldu

Spintires: MudRunner American Wilds genişleme paketi bu baharda PC ve konsollara geliyor.

Saber Interactive tarafından geliştirilen MudRunner 2’nin çıkış tarihi 23 Ekim olarak duyuruldu. Yeni genişletmeyle birlikte pek çok içeriğin de yolda olduğunu öğrendik.

Oyun aynı zamanda tüm eklentileriyle birlikte kasım ayında Nintendo Switch’e de gelecek.

American Wilds genişleme paketinde North Dakota, Minnesota ve Montana’nın zorlu yollarından esinlenilen 2 yeni sandbox harita, yeni challenge’lar, Hummer, Chevrolet ve Western Star gibi markaların ikonik kamyonları yer alıyor.

Kısacası Spintires: MudRunner – American Wilds Edition, 30’dan fazla araç, 60 eklenti, 10 sandbox haritası, 11 challenge haritası ile karşımıza çıkacak.

Çamurlu araziler, çağlayan nehirler ve başka zorluklarla, oyunun ileri seviye fizik mekanikleri tarafından güçlendirilmiş, gerçekçi şekilde mücadele edin. Aracınızı, haritanızı ve pusulanızı donanın, tek ya da 3 kişilik co-op seçeneğiyle yolculuğa çıkın.

American Wilds genişleme paketi, ana oyun ve önceden çıkarılan tüm DLC’leri içeren American Wilds Edition ile birlikte 23 Ekim’de PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye; kasımda ise Nintendo Switch’e geliyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr