Squad Steam Greenlight’da yeşil ışık aldı!

Squad isimli gerçekçi oynanış stiline, geniş haritalara ve güçlü grafik sistemine sahip olan multiplayer FPS oyunu geçen hafta Steam Greenlight’a çıkmıştı. Battlefield 2 Project Reality modunun yapımcıları ve Battlefield hayranları tarafından yapılan oyun Steam Greenlight’da topluluk tarafından yeşil ışık aldı.

Ödüllü mod yapımcıları tarafından yapılan oyun çok kısa sürede Steam Greenlight’da birçok oyuncu tarafından olumlu oy aldı ve Valve oyunun yapımcılarıyla oyunun Steam’e girmesi için görüşmelere başladı. Unreal Engine 4 isimli oyun motoruyla yapılan oyunda bulunacak iletişim sistemiyle oyuncular daha oyunu daha taktiksel bir şekilde oynayabilecek. Oyunda siper alma, şarjör doldurma ve ateş etme gibi hareket sistemleri daha gerçekçi olacak. Ayrıca oyunun sunucuları 100 oyuncu kapasitesine sahip olacak ve oyuncular mangalar halinde karşı takımla savaşacak.

Öte yandan oyunun internet sitesine gitmek için burayı tıklayın.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

PUBG Sezon 5 güncellemelerinin tam listesi https://t.co/5pUpSrWPvu https://t.co/Q933YiRlQz
Bugün Dünya Değerler Günü! Küçük adımlar atarak yaratacağın büyük etki için, değer odaklı bir yaşam için bugün hare… https://t.co/jWRd0vCGp3

Flickr