Star Citizen’ın FPS modu gelişmeye devam ediyor!

Son yılların en büyük projelerinden biri olan ve LEVEL Editörleri tarafından da 2016 yılının en fazla beklenen oyunu seçilen Star Citizen’ın elbette en fazla beklenen kısmı, geliştirilmeye devam eden ve geçtiğimiz aylarda çıkışı ertelenen FPS modu.

Daha önce yayınlanan videolarda da görebileceğiniz gibi, özellikle FPS oyunlarında mideniz bulanıyorsa Star Citizen’da ortalığı batırmanız işten bile değil. Bunun sebebi de karakterin gözünden görmemizi sağlayan kamera açılarının ciddi stabilizasyon problemleri olması ve sürekli sallanıp duran kameranın midenizi alt üst etmesi.

Yayınlanan son videoda ise bu sorun tamamen halledilmiş gibi gözüküyor ve oyunun FPS modu hem grafik, hem fizik motoru, hem de genel geçer prensipler açısından hayli beğenimizi kazanmış durumda.

Oyunun içeriğine gezegen inişlerini ekleyecek olan Alpha 3.0 güncellemesi ile beraber gelecek olan FPS modunun bu yıla yetişme ihtimali yok değil. Yine de 9 Ekim tarihinde düzenlenecek olan CitizenCon 2016’nın ardından bu konuda daha fazla bilgi sahibi olacağız gibi gözüküyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr