Star Wars Battlefront 3’ün fan yapımı Steam’e geliyor

Geçtiğimiz ay yapılmayan Battlefront yerine, Star Wars: Galaxy in Turmoil adında bir oyunun Rus fanlar tarafından yapıldığını duymuştuk.

Rus geliştiricileri Frontwire Studios her ne kadar Valve ile anlaşsa da, bu Disney’in Star Wars telif haklarını elinde tuttuğu gerçeğini değiştirmiyor. Projenin hala lisanssız olduğunu ve EA’in yeni Battlefront ve DLC’ler ile uğraştığını da katarsak, EA firması bu projeyi anında durdurabilir.

QqbIkRl

Hem oyun hakkında Valve/Steam ile anlaşıldığını ve sorun olmadığını, hem de oyunun ücretsiz olduğunu duyuran Frontwire Studios, EA konusunda içi rahat gözüküyor. Geliştiriciler, stüdyonun projeden para almadıkları sürece EA için bir problem çıkmayacağını düşünmekteler.

Oyunun ilk videosunu buradan izleyebilirsiniz:

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr