Steam üzerinden dizi satın alabildiğinizi biliyor muydunuz?

Steam üzerinden çoğu popüler dizinin ve filmlerin bütün sezonlarını satın alıp izleyebildiğinizi büyük bir ihtimalle bilmiyordunuz. Ya da biliyordunuz da, pek kondurup dikkate almamıştınız.

Mad Men, Spartacus, Black Sail, Power, Orange is The New Black gibi dizilerin yanı sıra Steam Kendini Anime dünyasına da atmış durumda. İstemediğiniz kadar Anime sizi bekliyor.

Fakat ürünlerin biraz pahalı olduğunu belirtelim. Örneğin Mad Men tüm sezonları ile birlikte 57,24 TL. Spartacus ise bütün 4 sezonu ile birlikte 51,60 TL. Bunun yerine Netflix gibi içinde yüzlerce film ve dizi bulunan bir platforma daha az bir para vererek sahip olmak varken böyle bir tercih yapmak biraz saçma. Bir çok filmin de bulunduğu Steam’de belgeseller de mevcut.

Ne kadar tercih edersiniz bilemem ama bu da bir alternatif. Umarız Steam bu yenilikleriyle kendi ilk zamanlarında ki amacından sapmaz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Starcraft oynamak hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı! https://t.co/uNVkuwGR7l https://t.co/1BIjzTfYp4
Private Division ve V1 Interactive'in yeni oyunu Disintegration ile tanışın https://t.co/vy0LnQ80LX https://t.co/OCkxl4dOlm

Flickr