SteamWorld Dig Origin’de bedava!

İki boyutlu madencilik oyunu olan SteamWorld Dig, Origin’de EA’in son çıkan “on the house” promosyonu…

Kısa süreliğine bedava olan SteamWorld Dig, yalnız bir madenci robotu olan Rusty’nin hikayesi. Rusty, eski ve yardıma muhtaç bir maden şehrine gidiyor. Bu şehri zenginleştirmeye çalışırken düşmanlarla savaşacak ve amacınıza yardımcı olacak madenleri gün yüzüne çıkaracaksınız.

SteamWorld Dig’i oynamak için Origin hesabınızdan oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu kütüphanenize eklediğiniz anda oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Kısacası oyunu anında indirmenize gerek yok. Oyunu kütüphanenize ekleyip daha sonra da indirebilirsiniz.

SteamWorld Dig hayranları için güzel haberler var. SteamWorld Dig 2 yolda! Nintendo Switch için 21 Eylülde çıkacak. Playstation 4, Steam ve PS Vista içinse 27 Eylül’de piyasaya sürülecek.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Playstation'dan büyük "Black Friday" indirimi! https://t.co/llDCvUq77P https://t.co/VTY98JbfAz
Mount & Blade Bannerlord'dan yeni bilgiler var! https://t.co/wgYWgi4nvF https://t.co/6RChjR7luM

Flickr