Switch’in ekran çizilme problemine kesin çözüm!

Geçtiğimiz günlerde piyasaya sürülen Nintendo Switch’in tek kötü yanı çizilmeye karşı pek dayanıklı olmayan ekranı olsa gerek…

Switch’in 720p ekranının yüzeyinin çizilmeye karşı dayanıksızlığı bir kısım kullanıcıda ciddi rahatsızlık yaratmış gibi gözükmekte. Ekranın çerçevesinde bulunan plastik koruyucu da anlaşıldığı kadarıyla bu durumu değiştiremiyor. Haliyle, bu sıkıntı kendi iş kolunu yaratmış durumda ve Etsy’de Nintendo Switch’in ekranı için bazı çözümler üretilip satılmaya başlandı bile.

Satıcı TinckoyMakesitSew, Etsy üzerinden Dock Cozys adında, ekranı yarıya kadar kapatarak korumaya alan bazı ürünleri piyasaya sundu bile; Mikrofiber’den yapılma minik çoraplar!

Dock Cozys, ekranı korumasının yanında son derece de sevimli gözüküyor. Aynı zamanda küçük bir detay olarak, ekranı temizlemek için de kullanılabiliyor.

Buradan tüm sevimli kılıflara bakabilirsiniz

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Far Cry 5 dünyasından dört yeni video! https://t.co/4Wenx2AZ1h https://t.co/x5dC8JHqBg
Red Dead Redemption 2 ertelendi! https://t.co/i4snukHiL0 https://t.co/pc94eq9hsL

Flickr