Syberia 3’ten son haberler…

12 yıl sonra tekrar kavuştuğumuz Syberia’nın üçüncü oyunundan gelen son bilgiler projenin nasıl ilerlediğini gösteriyor.

Aksiyon oyunlarının yeni yüzü olacak Syberia, Microids’in ünlü artist ve geliştirici Benoît Sokal, Koalabs Studio, 3DDUO ve Kylotonn ile çalışması sonucu çok iyi bir hal alacağa benziyor. Diğer Syberia oyunlarına nazaran 3D ve modern bakış açısı ile grafik yönünden eksiği bulunmayan serinin üçüncü oyununa yine Kate Walker ile devam edeceğiz.

1 Aralık’ta bizlerle olacak Syberia 3 , Xbox One, PlayStation 4 ve Windows PC platformlarına çıkacak. Oyun ayrıca E3’te tanıtılacak.

syberia_screens_Mayl2016_03

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr