Telltale’den Guardians of the Galaxy oyunu geliyor!

Bugüne dek Sam & Max, Back to the Future ve Batman gibi pek çok popüler başlığı kendince yorumlayan Telltale’in yeni hedefinde Marvel’ın en ilginç temalarından biri var.

Bir Telltale klasiği olarak, Aralık ayında yapılacak olan The Game Awards sırasında duyurulması beklenen yapımın geçici ismi ise Guardians of the Galaxy – Blue Harvest. Elbette bunun sadece bir proje ismi olması büyük ihtimal ve muhtemelen değişecektir.

Diğer taraftan oyunun Guardians of the Galaxy’nin çizgi romanlarını mı yoksa sinema versiyonunu mu takip edeceği de henüz belli değil. Ancak hangisinin yolundan giderse gitsin Telltale’in diğer oyunlarında yaptığı gibi hikayeyi alıp kendinden yorumlaması veya bir yan hikaye anlatması büyük ihtimal.

Oyunun çıkış tarihi konusunda da şimdilik bir duyum yok ancak Nisan ayında beyaz perde ile buluşacak olan Guardians of the Galaxy 2 ile arayı çok açmayacağını tahmin ediyoruz.

435

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr