The Last Guardian ile 18 dakika!

Sony’nin yılan hikayesine dönen, şimdiden Duke Nukem Forever benzetmeleri yapılan oyunu The Last Guardian için şimdiye kadar gördüğümüz en detaylı oynanış videosu yayınlandı.

Tokyo Game Show sırasında gösterilen ve Famitsu tarafından dağıtılan kayıt 18 dakika uzunluğunda ve The Last Guardian için şimdiye kadar gördüğümüz en detaylı oynanış videosu olma özelliğini taşıyor, özellikle de kahramanlarımızın ilişkisini yansıtma konusunda.

Oyun seneler süren ertelemelerin ardından iflasın eşiğine gelmiş ve nihayet geçtiğimiz aylarda tekrar ertelendikten sonra da 6 Aralık tarihine gün almıştı.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

RT @KaanDogandemir: Artık posterleri değerlendirmenin vakti gelmişti. Teşekkürler sevgili @leveltr ailesi✌️✌️ https://t.co/VonsBqWOuf
Korku ve aksiyon oyunu GTFO Erken Erişim’e açıldı https://t.co/4mXxcR60Id https://t.co/FVXzSrItGg

Flickr