The Wild Eight: Yeni bir hayatta kalma oyunu geliyor

The Wild Eight, 50 bin dolarlık Kickstarter hedefine son atışını yaptı ve PC pre-alpha demosu çoktan yayımlandı bile.

Bu yayımlanan erken yapım The Wild Eight’in temel oyun mekaniğini göstermek için tasarlanmış tek oyunculu bir yapım. Bu yapımda kaynak toplama, avcılık, crafting ve barınak inşası gibi şeyler yapabileceğiz.

Kickstarter bağışlarından gelen parayla geliştirilecek olan The Wild Eight, 50 bin dolarlık barajı geçti ve bu demek oluyor ki yakında yeni bir hayatta kalma oyunu karşımıza çıkacak. The Wild Eight’in Kickstarter kampanyasından şu ana kadar 53.763$ toplandı ve kampanyanın son günü 13 Mayıs daha 9 gün var. Bağışları buradan takip edebilirsiniz.

twelvlvlvl

8 Points, The Wild Eight’i 2016’nın sonlarında veya 2017’nin başlarında ilk olarak PC’ye sonrasında ise PS4 ve Xbox One platformuna çıkarmayı planlıyor.

Aynı zamanda The Wild Eight’in Steam Greenlight sayfasına giderek destek verebilirsiniz.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr