TimeSplitters geri mi dönüyor?

Efsanevi TimeSplitters serisinin hayranları bu habere sevinecek zira oyun fan kitlesi tarafından hayata döndürülüyor.

Uzun süredir çalışılan fan projesi TimeSplitters Rewind, yeni ekran görüntüleri ve perde arkası görüntüleri ile birlikte yeni bir video da yayınladı.

Yayınlanan videoda, TimeSplitters 2’nin açılış bölümü olan Sibirya haritasının bir kısmını görme şansı buluyoruz. Ayrıca silahların görünüşleri ve sesleri de bu videoda mevcut. Reload sistemi, yürüyüş sistemi, ateş sistemi gibi bazı detayları da eklersek, açıkçası bizi heyecanlandırdı. Biraz nostalji yaşadığımızı söyleyebiliriz.

Bizi en çok sevindiren olay ise üç oyunun da yeniden yapılacağı ve hepsinin bir paket içinde olacağıydı. Ancak sizin de görebileceğiniz gibi oyunun daha çok işi var ve bu seriyi hayata döndürebilmek hiç de basit bir iş değil. Geç olsun güç olsun diyoruz, beklemeye de hazırız.

Oyun motoru olarak CryEngine kullanılan TimeSplitters Rewind, Crytek tarafından da desteklenmekte.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

ASUS ve BAU Güçlerini Espor İçin Birleştirdi https://t.co/umulfzWFWO https://t.co/tTrnkCIDQH
PlayStation’dan kış gecelerine keyif katacak PlayLink oyunları. https://t.co/bsGon3M1vj https://t.co/EChIqsg6UN

Flickr