Titanfall 2’ye 88 mb’lık dev ilk gün yaması!

Hard disklerinizi temizleyin! Gereksiz olan her şeyi kaldırın! Çünkü Titanfall 2’nin yaması sizden 88mb yer talep ediyor!

Yeni yaması iyi hoş güzel de 88 mb nedir yahu? 88 mb’lık neler kurulur neler..(!)

Şaka bir yana, her yeni oyun çıktığında Reddit’te oyunun ve yamalarının boyutları hakkında konu açılır. Örneğin, Battlefield 1’ın ilk gün yaması 2.4 GB boyutunda. Mafia 3’de ise 2.6 GB.

Titanfall 2’nin patronu Vince Zampella da dün attığı tweet ile oyunun minik dev yamasını ile dalgasını geçmekten kendisini alamamış.

eheeghe

Ve unutmayalım ki Tony Hawk’s Pro Skater 5’ın ana oyun boyutu 4.6GB idi fakat ilk gün yaması ilginç bir şekilde oyunun kendisinden daha büyük olmayı başarmıştı. (7.7 GB!)

Neticede bu yama Call of Duty: Black Ops 3’ün ilk gün yamasının sadece 1/28’i boyutunda ve eğer isterseniz 61 adet 1.44MB’lık Floppy disk ile taşımanız mümkün!

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

F1 Espor Pro Series’in tek Türk pilotu Cem Bölükbaşı sezonun son yarışına çıkıyor https://t.co/rxAjLlqnfb https://t.co/MllrzjmNOh
Red Bull Player One’da şampiyon ‘’Jumong’’ oldu https://t.co/UbCbCZKe6R https://t.co/GzLZBvplDd

Flickr