Train Valley 2 artık Türkçe!

Geliştirici firma Flazm 2015’te çıkarılan Train Valley‘nin devamının Türkiye’ye de geldiğini duyurdu.

Tren yolu inşa edip lokomotiflerimizi geliştirdiğimiz, vadideki şehirlerin ve endüstrilerin büyüyen taleplerini karşılayabilmek için gecikme olmaksızın trenlerimizi işlettiğimiz Train Valley 2 merak uyandıran bir tren yönetim bulmaca oyunu. Birbirinden farklı lokomotifler, çok yönlü yükleri taşıyabileceğiniz tren vagonları, sanayiler ve kaynaklarla kendi modlarınızı oluşurabilir ya da diğer oyuncuların bölümlerini oynayabilirsiniz.

Oyunun Erken Erişim’ine Steam üzerinden ulaşılabilir. Flazm önümüzdeki aylarda oyuna daha fazla içerik eklemeyi planlıyor.

Henüz yorum yok.

Yorum Yapın

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

LEVELONLINE

Burası Türkiye'nin en çok satan oyun dergisi LEVEL'ın web sitesi... Site, dergiden bağımsız bir yapıya sahip. Yani site içeriği ayrı, dergi içeriği ayrı...

Her gün onlarca; haber, özel haber, inceleme ve makale yazıyoruz. Her gün güncelleniyoruz. Birçok son dakika haberi de cabası... Tüm bunları Türkiye'nin en tecrübeli oyun editörleri yapıyor.

TWITTER

Yerli yapım Curse of Anabelle oyunseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. https://t.co/tZgSc9sfgk https://t.co/vbg8WfI4zu
Overwatch’ta Yeni Görev, Yepyeni Ödüller! https://t.co/1XRkloAaTW https://t.co/19dr6MGx3X

Flickr